• KONKURS

     • 10 - 11 grudnia w godzinach 16.00 - 20.00 na Plaży Wilanów odbędzie się  X Królewski Festiwal Światła!

      W trakcie trwania Festiwalu w Sali Widowiskowej ul.Klimczaka 2

      Prezentowane będą Figury Świetlne wykonane przez uczniów wilanowskich szkół i przedszkoli.

      Nasza Figura Świetlna przedstawia "Świetlistą Zorzę Polarną" i została wykonana przez uczennicę z kl.VII.

      Na miejscu można oddać głos na najładniejszą Figurę Świetlną.

      Zachęcamy do udziału w głosowaniu.

     • X KRÓLEWSKI FESTIWAL ŚWIATŁA

     • X KRÓLEWSKI FESTIWAL ŚWIATŁA

       

      Grudzień to miesiąc magiczny, atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przygotowań i przedświątecznej „gorączki” - to czas przyjemny, ale też stresujący. Chwilę wytchnienia znajdziecie w drugi weekend grudnia w dzielnicy Wilanów. Przed nami dwa dni, podczas których Wilanów rozbłyśnie feerią kolorów. Już 10 i 11 grudnia odbędzie się jubileuszowy X Królewski Festiwal Światła!

       

      X Królewski Festiwal Światła rozpoczynamy w sobotę 10 grudnia na Plaży Wilanów o godzinie 16:00! Czekają na was rozświetlone i zimowe atrakcje. Przepiękne instalacje świetlne stworzą odpowiedni nastrój do spędzenia weekendu w Dzielnicy Wilanów. Tegoroczna edycja festiwalu to szczególna okazja do świętowania. Organizacja po raz 10ty takiego wydarzenia dla mieszkańców Wilanowa to przyjemność dla organizatorów – Urzędu Dzielnicy Wilanów oraz partnerów wydarzenia. W ten szczególny weekend przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców i nie tylko masę atrakcji.

       

      W tym roku 10 i 11 grudnia podczas jubileuszowej edycji Festiwalu przygotowaliśmy moc atrakcji, wśród których nie zabraknie oczywiście pokazów świetlnych i laserowych, świetlnych instalacji, labiryntów, rozświetlonego ogrodu królewskiego. Będzie można przejechać się Bajeczną Karuzelą (której jeszcze u nas nie było).

      Nie zapomnieliśmy jednak o świątecznej atmosferze – na wszystkich odwiedzających czekać będzie Świąteczny Jarmark, Kiermasz, a także spotkanie z Mikołajem i Mikołajkowe Warsztaty. Dla tych zmarzniętych mamy przygotowane darmowe gorące napoje, a coś na przekąskę będzie można znaleźć w strefie Food Truck.

      Mam nadzieję, że ten grudniowy weekend będzie dla wszystkich Państwa okazją do chwili odpoczynku i „złapania tchu” w „gorącym” okresie przedświątecznym.”

      - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów, Artur Buczyński

       

      Przez cały weekend zapraszamy na niezwykłe multimedialne pokazy spektaklu „Światło-Dźwięk”. Zobaczyć będzie można również oryginalne widowisko Laserowe Show. Po pokazach warto wybrać się na relaksujący spacer w Królewskim Ogrodzie Światła albo na przejażdżkę najpiękniejszą rozświetloną Bajeczną Karuzelą.

       

      Świąteczny Jarmark to idealna okazja na zdobycie oryginalnych prezentów. Za to oryginalnych smaków z różnych kuchni świata mieszkańcy i goście Festiwalu będą mogli spróbować na trwającym przez cały weekend Świetlnym Zlocie FoodTrucków. Po degustacji wszystkich przysmaków będzie okazja do spalenia nadmiaru kalorii, i to na zapas!

       

      Festiwal Światła to najlepsza okazja do uprawiania zimowych sportów, o których dzielnica Wilanów nie zapomina !

       

      Na początek polecamy wycieczkę przez Labirynt Świetlny, w którym naprawdę można się zgubić. To niezła łamigłówka i dobra rozgrzewka, po której warto spróbować swoich sił w Laser Game w specjalnym namiocie sferycznym.

       

      Najważniejszym sportowym wydarzeniem tego weekendu będzie realizacja projektu „Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina” - czyli unikatowe spotkania w formie camp’ów promujące najpopularniejsze sportowe dyscypliny halowe na świecie. Uczestników aktywizować do ruchu będą wielcy mistrzowie sportu, ambasadorzy projektu: Iwona Niedźwiedź, Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak. „Szyjemy sport na miarę” startuje w sobotę 11 grudnia o godzinie 10:00 w Hali CSW Wilanów. Aby wziąć udział w projekcie wystarczy wejść na stronę na stronę internetową: www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

       

      Dla miłośników muzyki przygotowaliśmy świetlne show z muzyką na żywo „VIVALDI NEW VIBES -Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego, podczas którego odbędzie się widowiskowa iluminacja na fasadzie wilanowskiego Ratusza. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę odbędzie się widowiskowy Przemarsz Orkiestry Wilanów.

       

      Na najmłodszych czekać będzie Bajeczną Górkę, na której będą mogli zjeżdżać w zimowej scenerii. Bajeczna Górka i inne atrakcje w ramach akcji „Zimowy Wilanów” będą dostępne aż do 10 marca.

       

      Wszystkie dzieci będą mogły osobiście wręczyć swoje listy Świętemu Mikołajowi, który będzie gościem Festiwalu. Dzieciom i rodzicom, którzy chcieliby sprawdzić się w roli pomocników Mikołaja i wykonać własne prezenty dla najbliższych, polecamy Mikołajkowe Warsztaty dla Dzieci, a po warsztatach zapraszamy na Bajki na dużym ekranie.

       

      W sobotę zajrzyjcie koniecznie na Kiermasz Słoiki z Wilanowa, podczas którego odbywać się będzie zbiórka dla 2,5 letniego Dominka Woźniaka na kontynuację jego leczenia*.

       

      *Więcej o Dominiku oraz trwającej cały czas zbiórce na jego leczenie możecie przeczytać tu https://www.siepomaga.pl/dominik-wozniak

       

      Dominik Woźniak - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

      Adoptowaliśmy Dominisia kiedy miał 2,5 roku, groziły mu wówczas amputacja nóżki oraz pobyt w domu dziecka. Od dwóch lat tworzymy rodzinę, pokochaliśmy synka bezgranicznie, mimo że nasza droga jest trudna, kręta, pełna wyzwań, zmartwień, jest również po brzegi wypełniona miłością do ukochanego dziecka.

      www.siepomaga.pl

      .

       

      Przez cały weekend zapraszamy Was również do odwiedzenia Wilanowskiej Edukacyjnej Strefy Świetlnej w Sali Widowiskowej Urzędu Dzielnicy Wilanów oraz na zrobienie pamiątkowego zdjęcia w Świątecznej Rodzinnej Fotobudce.

       

      X Królewski Festiwal Światła to święto wszystkich mieszkańców Wilanowa i gości naszej Dzielnicy. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz zostało objęte Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Zapraszamy Was do spędzenia wspólnie tego grudniowego weekendu i oderwanie się na chwilę od „świątecznej gorączki”. Do zobaczenia!

       

       

      Dzielnica Wilanów m.st. Warszawy, Centrum Kultury Wilanów, Biblioteka Wilanów oraz Centrum Sportu Wilanów serdecznie zapraszają!

       

     • KONKURS DZIELNICOWY "DYNIA..."

     • REGULAMIN RODZINNEGO KONKURSU       

      „Dynia – królowa powsińskiej jesieni”

       

      1.Postanowienia ogólne:

      1.1.Celem konkursu jest rodzinne wykonanie pracy plastyczno–technicznej z wykorzystaniem świeżej dyni. Stworzenie wesołych, niepowtarzalnych kompozycji, które będąc dekoracją domu, wprowadzą pogodny nastrój i wywołają uśmiech w jesienne dni.

      1.2. Konkurs " Dynia – królowa powsińskiej jesieni” jest organizowany na zasadach określonych niniejszym Regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

      1.3.Prace oceniane będą pod względem oryginalności, estetyki, humorystyki itp. (subiektywna ocena członków jury). Kryteria oceny to oryginalność pomysłu, dokładność wykonania i zgodność z tematem konkursu.

      1.4.Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 3 w Warszawie, ul. Przyczółkowa 27.

      1.5. Osoby odpowiedzialne z ramienia Organizatora: M. Mączeńska, M. Jung, I. Szafrańska i E. Linkiewicz,

       

      2.Uczestnictwo w Konkursie

      2.1.Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

      2.2.Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie wraz z rodzinami publicznych szkół podstawowych działających na terenie Dzielnicy Wilanów.

      2.3. Każda rodzina może złożyć tylko jedną pracę.

      2.4.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestników Konkursu Regulaminu w całości i zobowiązaniem do jego przestrzegania oraz potwierdzeniem spełnienia wszystkich warunków, które uprawniają do udziału w Konkursie.

       

      3. Przebieg i warunki udziału w Konkursie

      3.1. Aby wziąć udział w Konkursie „Dynia – królowa powsińskiej jesieni”, przy zachowaniu wszystkich warunków Regulaminu, należy w dniach 11-12 października 2022 roku do godziny 16:00 dostarczyć wykonaną pracę wraz z kartą zgłoszenia do ZSP3, ul. Przyczółkowa 27 do sali nr 3.

      3.2. Karta zgłoszenia powinna zawierać imię i nazwisko uczestnika, klasę, nazwę szkoły, dane adresowe szkoły z numerem telefonu (załącznik nr 1).

      3.3. Prace złożone po terminie wskazanym w ust. 3.1 nie będą brały udziału w Konkursie.

      3.4. Prace konkursowe nie będą zwracane Uczestnikom.

      3.5. Poprzez zgłoszenie pracy do Konkursu w sposób określony w niniejszym punkcie, Uczestnik oświadcza, że:

      a) jest twórcą zgłoszonej pracy;

      b) wyraża zgodę na prezentację swojego dzieła w sposób wybrany przez Organizatora w czasie trwania Konkursu, w tym również na stronie internetowej Organizatora.

       

      4.Jury

      Oceny zgłoszonych prac i wyłonienia najlepszego dzieła dokona Jury, które zostanie powołane przez Organizatora.

       

      5.Etapy przeprowadzenia Konkursu

      5.1. Składanie prac konkursowych odbywa się w dniach 11–12 października 2022r.

      5.2. Posiedzenie komisji konkursowej 13.10.202r.

      5.3. Ogłoszenie wyników Konkursu 14.10.2022r.

       

      6.Ogłoszenie wyników

      6.1. Spośród uczestników Konkursu, spełniających warunki Regulaminu, jury wyłoni zwycięską pracę. Po dyskusji członków jury wybór odbywać się będzie na zasadach głosowania w dwóch etapach. W I etapie, każdy z członków jury będzie miał do przyznania 3 pkt,  2 pkt i 1 pkt. Do II etapu przejdzie 5 Prac z najwyższą liczbą punktów. W II etapie jury wybierze trzy prace, przyznając odpowiednio I, II i III miejsce.

      6.2. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody przewidziane w Regulaminie.

      6.3. Organizatorzy w terminie do 20 października 2022 roku opublikują na swojej stronie internetowej wyniki Konkursu.

      6.4. W terminie 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu Organizator zawiadomi Laureatów o przyznanej nagrodzie w Konkursie i przekaże informację o formie odebrania nagrody.

       

      7. Nagrody

      Nagrodami w konkursie są rodzinne vouchery do wykorzystania na rodzinne wyjście do pizzerii wskazanej przez Organizatora oraz vouchery wstępu na „Farmę Dyń” w Powsinie.

       

      8.Ochrona danych osobowych

      8.1. Poprzez przystąpienie do Konkursu, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu opisanym w niniejszym Regulaminie. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w Ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Organizator, który dokona przetwarzania danych wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców.

      8.2. Przetwarzanie danych, o których mowa w niniejszym paragrafie, obejmuje także publikację imienia i nazwiska zwycięzcy i laureatów Konkursu na stronie internetowej Organizatora.

      8.3. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich prostowania.

      8.4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie.

       

      9.Postanowienia końcowe

      9.1.Wyniki działań jury są ostateczne i nie podlegają procedurze odwoławczej.

      9.2. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej Organizatora www.zsp3.edupage.org .

      9.3. Wszelkie     informacje    o    Konkursie zawarte w materiałach promocyjnych i reklamowych mają jedynie charakter informacyjny.  Wiążącą moc prawną mają jedynie   postanowienia   niniejszego   Regulaminu.

      9.4. Regulamin Konkursu wchodzi w życie z dniem jego ogłoszenia i obowiązuje do czasu zakończenia konkursu.

      9.5 Wszelkie pytania należy kierować pod adres mailowy: elzbietalinkiewicz@zsp3wilanow.pl

       

       

      Załącznik nr 1

       

      Karta uczestnika rodzinnego konkursu

      Dynia – królowa powsińskiej jesieni

       

      Imię i nazwisko autora:

       

      .............................................................................................................................................

       

      Klasa .........................

       

       

      Nazwa szkoły, dane teleadresowe:

      ............................................................................................................................................................................................................................................................................................

       

       

       

      Zgodnie Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowychosobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka przez Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w Warszawie, który jest ich administratorem.

      Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w konkursie. Listy uczestników oraz laureatów zawierające dane w zakresie (imię, nazwisko, kategoria wiekowa, szkoła) mogą zostać umieszczone na stronie internetowej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 w Warszawie oraz stronie Dzielnicy Wilanów. Inne udostępnianie danych nie jest przewidywane. Osobie, której dotyczą dane, przysługuje prawo dostępu do treści tych danych i ich poprawienia.

      Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka we wskazanym powyżej zakresie
      i celu.

       

       

      ______________________________________________

                                                                                                                                                         data i czytelny podpis rodzica/opiekuna

       

       

       

       

       

    • ZEBRANIE KLAS 1 - 8
     • ZEBRANIE KLAS 1 - 8

     • Zapraszamy na zebranie rodziców uczniów:

      • klas 1 - 3 - 15 września o godz. 17.00
      • klas 4 - 8 - 15 września o godz. 18.00
  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja
   • tel./fax: (22) 648-49-35
   • ul. Przyczółkowa 27 02-968 Warszawa Poland
   • Agata Tkaczyk e-mail: dyrektor@zsp3wilanow.pl spotkania dyrektora z rodzicami - po wcześniejszym umówieniu
   • Iwona Perzanowska e-mail: wicedyrektor@zsp3wilanow.pl
   • Izabela Perkowska - sekretarz SP104 Agata Orłowska-Bielińska - sekretarka SP104
   • poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
   • Urszula Banasiak
   • Barbara Stanios
  • Logowanie