• Ogłoszenie

• W związku z trwającymi pracami MPWiK nad przywróceniem dobrej jakości wody, zajęcia w ZSP 3 w dniu 14.10.2013r. będą się odbywały podobnie, jak w piątek 11.10.2013r.
            Zajęcia dla przedszkolaków odbywać się będą w Przedszkolu 416, ul. Syta 123 - dowóz własny.
            Natomiast dla uczniów klas I - VI odbywać się będą w Zespole Szkół 123, ul. Uprawna 9/16. Transport sprzed szkoły o godzinie 8.00.
            Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności dzieci na adres e-mail: dyrektor-zsp3@wp.pl celem przygotowania właściwej ilości posiłków dla dzieci.
          • Zajęcia odwołane!

• W związku z wyłączeniem wody zajęcia w placówce w dniu 11 października b.r. są odwołane.
                                     - Zajęcia opiekuńcze dla przedszkolaków odbywać się będą w Przedszkolu 416, ul. Syta 123.
                                     Prosimy o dowiezienie dzieci.
                                     -Zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas I - VI odbywać się będą z Zespole Szkół 123, ul. Uprawna 9/16.
             Transport sprzed szkoły o godzinie 8.00.
             Za utrudnienia PRZEPRASZAMY