• ZEBRANIE (szkoła)

• Zebranie podsumowujace 1 półrocze - roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się 23 stycznia (czwartek) o godzinie 17:30.

Zapraszam wszystkich rodziców.

Aniela Trefoń - dyrektor ZSP3

• ZAPROSZENIE

• Babciu i Dziadku z okazji Waszego święta miłą niespodziankę mamy - na nasze występy serdecznie zapraszamy :

10.02.2015r. (wtorek)

• grupa  Misie        na    godz.  13.00,
            • grupa  Żyrafki      na    godz.  13.30,
            • grupa  Kangurki   na    godz.  14.00,

12.02.2015r. (czwartek)

• grupa  Misie        na   godz. 13.00.
            • grupa Tygryski     na godz. 13.30
          • ZAPROSZENIE

• 19 stycznia (niedziela) zapraszamy  na Jasełka "Hej Kolęda!" w wykonaniu dzieci z wilanowskich przedszkoli i szkół.

Koncert odbędzie się o godz. 11:45  w Kościele O.O. Barnabitów - ul. Sobieskiego 15.

• ZAWODY PŁYWACKIE

• 14 stycznia nasi najmłodsi uczniowie (klasy 1-3) uczestniczyli w I-Wilanowskich Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych. Otrzymane medale świadczą, że nasze "maluszki" pływją jak rybki. Gratulujemy!!!

Teraz czekamy na sukcesy "starszaków", którzy zaprezentują swoje umiejętności w kolejnym dniu zawodów - 17 stycznia.

• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Jest cicho. Choinka płonie.
            Na szczycie cherubin fruwa.
            Na oknach pelargonie,
            blask świeczek złotem zasnuwa,
            a z kąta, z ust brata płynie
            kolęda na okarynie:
            Lulajże, Jezuniu...

Ten cudowny, pełen radości czas Świąt niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

• SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

• 12 grudnia 2013r. o godz. 17:30 odbędzie się uroczyste spotkanie z rodzicami przedszkolaków i uczniów, połączone z koncertem kolęd oraz kiermaszem świątecznym.

Serdecznie zapraszamy!

• UTALENTOWANI UCZNIOWIE SP104

• Już wiemy, że TALENTAMI STOCZWÓRKI w roku szkolnym 2013/2014 zostali:

w kategorii klas młodszych

enlightened Paulina Gąsiorowska

enlightened Luiza Parviainen

enlightened Natalia Młynarczyk

w kategorii klas starszych

enlightened Wiktoria Corre, a - Gajek

enlightened Jordan Parviainen

enlightened Julka Lewandowska

enlightened Julka Fiołna

enlightened Marysia Pytlak

Gratulujemy wszystkim uczestnikom I szkolnego konkursu "MAM TALENT" !!!

• I szkolny konkurs "MAM TALENT"

• 5 grudnia 2013r. o godz. 9:00 nasi artyści zaprezentują się w śpiewie, grze na instrumencie oraz tańcu. Znając talenty  uczniów SP104 zapowiada się wspaniała zabawa. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

• SPORT

• Reprezentacja uczniów ZSP3 zdobyła II miejsce w turnieju szkół wilanowskich "Od zabawy do sportu"

GRATULACJE!!!

• DZIEŃ DOBREGO JEDZENIA

• 15 listopada 2013r. podczas Wilanowskiego Dnia Dobrego Jedzenia, w tym roku pod hasłem Z warzywami żyję w zgodzie - jem je co dzień", uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody w dzielnicowych konkursach "Moja warzywna tarcza ochronna"

plastycznym - Matylda Cyran z klasy 2b (miejsce II)

literackim - Ania Pentz z klasy 5a (miejsce I)

GRATULUJEMY!!!

18 listopada 2013r. przedszkolaki zaprosiły na obchody DDJ swoich kolegów z zaprzyjaźnionych wilanowskich przedszkoli. Szykuje się dobra zabawa i wiele smakowitości.

• dyskoteka

• W czwartek 14 listopada uczniowie klas starszych bawili sie na szkolnej dyskotece.

Czekamy na relację SU!

• Apel

• 11 listopada - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

apel z tej okazji odbędzie się 6 XI (środa)

• Święto w ZSP3

• 19 października 2013r. godz. 10:00 - ŚWIĘTO SZKOŁY / PRZEDSZKOLA.

W programie:

• uroczyste nadanie nazwy P223 "Skarby Powsina"
            • ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na ucznia
            • odsłonięcie postumentu ku czci patrona szkoły
            • "stoły" - smakołyki dla skarbów małych i dużych

• UWAGA

• W dniu 16 października zajęcia w naszej placówce będą odbywały się zgodnie z planem.

Zapraszamy Uczniów i Przedszkolaki. smiley

• ODWOŁANIE ZAJĘĆ

• Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającymi się pracami MPWiK nad uzdatnianiem wody - zajęcia w ZSP3 są w dalszym ciągu odwołane.

Nadal korzystamy z uprzejmości:

- przedszkolaki – Przedszkole nr 416, ul. Syta 123 (dowóz własny)

- uczniowie – Zespół Szkół nr 123, ul. Uprawna 9/17 (autokar godz. 8:00)

Jeśli zostaną przywrócone właściwe parametry wody natychmiast powiadomimy Państwa o wznowieniu zajęć. Prosimy o sprawdzanie informacji!

Będziemy wdzięczni za zgłoszenie dzieci (tylko obecnych) - celem oszacowania ilości posiłków, które przygotowują ww. placówki, na adres mailowy: dyrektor-zsp3@wp.pl

Informację na temat opłat podamy po zakończeniu żywienia poza placówką.

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIASzanowni Państwo,

Nadal korzystamy z uprzejmości:

- przedszkolaki – Przedszkole nr 416, ul. Syta 123 (dowóz własny)

- uczniowie – Zespół Szkół nr 123, ul. Uprawna 9/17 (autokar godz. 8:00)

Informację na temat opłat podamy po zakończeniu żywienia poza placówką.

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA